Poradnia Specjalistyczna BOCIEK

REJESTRACJA

Speciality

Zarejestruj się telefonicznie

663 007 753

Nasze

Specjalności

Formularz

Odpiszemy tak szybko jak to będzie tylko możliwe
Administratorem Twoich danych osobowych wskazanych w formularzu jest Sabina Florczak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „Indywidualna Praktyka Lekarska lek. Sabina Florczak”, mieszcząca się pod adresem: 35-026 Rzeszów, ul. Poniatowskiego 3.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w zakresie oraz w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony http://bociek.rzeszow.pl). Twoje dane wskazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, o ile nie wystąpi inna podstawa przetwarzania.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Co nowego u Nas

Aktualności

KINESIOTAPING

Kinesiotaping to aktualnie jedna z najpopularniejszych metod fizjoterapeutycznych. Nieinwazyjna, a…

Orły Medycyny

Mamy przyjemność poinformować Państwa że zajęliśmy pierwsze miejsce w plebiscycie Orły Medycyny.

KTG

Zapraszamy na badanie…

Uwaga zmiana godzin otwarcia w dniu 23.08.2021

W dniu 23.08.2021 Poradnia otwarta będzie od godziny 15:00 do 19:00 

Nowy cennik od 1.09.2023

Od 1.09.2023 obowiązuje nowy cennik usług
Konsultacja ginekologiczna z usg 250 zł
Kunsultacja…